PARI BOY SX ročný balíček

Objednávací kód: 023G8511
  • filter pre kompresory
  • nebulizér PARI LC SPRINT
  • univerzálny náustok
  • prepojovacia hadička (f/m)
PARI BOY SX ročný balíček

Popis

Podobne ako všetky plastové diely, sú do určitej miery nebulizéry PARI náchylné k opotrebeniu, pokiaľ sú často používané a čistené. Časom to môže spôsobiť napr. zmenu v aerosólovom spektre a zhoršenie terapeutickej účinnosti. 

Aby sa zaistilo, že vaša inhalačná terapia zostane účinná na dlhú dobu, mal by byť kontrolovaný tlak kompresora a každý rok menené niektoré časti inhalačného prístroja. Tlak kompresora si môžete nechať skontrolovať u firmy MR Diagnostic s. r. o. Ak si chcete  ročnú výmenu uľahčiť, ponúkame vám ročný balíček PARI. Tento praktický set zahŕňa všetko, čo zaistí, aby váš inhalačný prístroj naďalej podával špičkový výkon celý ďalší rok: nebulizér, pripojovaciu hadičku a vzduchové filtre.

Ročný balíček PARI BOY SX sa skladá sa z nebulizéra PARI LC SPRINT (modrý nástavec trysky) s PIF-Control-System, z dodatočného červeného nástavca trysky, náustka, pripojovacej hadičky (f/m) a filtra pre kompresor (typ 038, 047, 053, 085).

Kompresor PARI BOY SX v kombinácii s nebulizérom PARI LC SPRINT modrý nástavec trysky červený nástavec trysky
celkový výstupný výkon 600 mg/min 450 mg/min
mediánny priemer častíc (MDD) 3,5 µm 3,5 µm
podiel častíc s priemerom pod 5 µm 67 % 89 %
Merané s prístrojom Malvern Mastersizer X (spočítané podľa Fraunhoferovho modelu) pri 23°C, pri 50% relatívnej vlhkosti, rozprašované médium: 0.9% NaCl (5ml), inspiračný prietok 20 l/min.

Obsahujú produkty PARI latex?

Žiadne naše produkty neobsahujú latex.

 

Prečo je vždy v mojom nebulizéri zvyšok inhalačného roztoku?

Vzhľadom k technickému riešeniu systému, zostáva vždy v nebulizéri určitý zostatkový