PRE NEMOCNICE

PARI CENTRAL AIR

Nástavec rýchlospojky pre stlačený vzduch vrátane pripojovacej hadičky PARI CENTRAL (2.2 m, f/m), špeciálne pre systém stlačeného vzduchu v nemocniciach.
viac

PARI CENTRAL O2

Nástavec rýchlospojky pre kyslík vrátane pripojovacej hadičky PARI CENTRAL (2.2 m f/m), špeciálne pre systém stlačeného plynu v nemocniciach. Slúži pre spojenie so zdrojom kyslíka.
viac

PARI Filter / Valve Set

PARI Filter vhodný pre všetky nebulizéry PARI a eFlow rapid, zahrňuje náustok (bez exspiračného ventilu), Y‑spojku a exhalačný filter s exspiračným ventilom.
viac

PARI LC SPRINT CENTRAL

Nebulizér PARI LC SPRINT CENTRAL s modrým nástavcom trysky, náustok a pripojovacia hadička (2.2m) pre nemocnice použiteľné s centrálnym rozvodom vzduchu.
viac

PARI CENTRAL CLIP

Praktický držiak pre nebulizér PARI LC SPRINT alebo PARI LC PLUS a pripojovaciu hadičku k PARI CENTRAL (balenie po 5 kusoch).
viac

PARI LC SPRINT JUNIOR HOSPITAL PACK

Nebulizér s ventilovým systémom pre deti (žltý nástavec trysky) a univerzálnym náustkom, bez pripojovacej hadičky, balenie po 5 kusoch.
viac

PARI LC SPRINT HOSPITAL PACK

Vysoko výkonný kontinuálny nebulizér PARI LC SPRINT (modrý nástavec trysky) s náustkom, bez hadičky (balenie po 10 kusoch).
viac

PARI LC SPRINT STAR HOSPITAL PACK

Nebulizér vytvárajúci jemné kvapôčky (červený nástavec trysky) s ventilovým systémom, PIF-Control-System, univerzálny náustok, bez pripojovacej hadičky (balenie po 5 kusoch).
viac

PARI MASKS SOFT WITH MASK STABILISERS

Obsahuje 5 stabilizátorov masky PARI a 5 masiek Soft. Masku so stabilizátorom možno autoklávovať.
viac