Výsledky hľadania

výsledky hľadania nie sú náhradou diagnózy, ani odporúčaním liečby lekárom

PARI Boy SX

PARI BOY SX je inhalačný prístroj s nebulizérom umožňujúci výrazne kratší čas inhalácie. Vďaka PIF Control je PARI BOY SX schopný optimalizovať dychovú techniku.
viac

PARI Compact

Prístroj pre profesionálnu inhalačnú terapiu. PARI Compact umožňuje účinnú a šetrnú inhaláciu. Veľmi jemné kvapôčky sa dostávajú hlbšie do dýchacích ciest.
viac

PARI eFlow

Rýchla, kvalitná inhalácia s ľahkým a tichým prístrojom.
viac

PARI JuniorBOY SX

Detský inhalačný prístroj PARI JuniorBOY SX je špeciálne navrhnutý pre menšie dýchacie cesty novorodencov a malých detí, preto nie je potrebná žiadna špeciálna inhalačná technika.
viac

PARI TurboBOY SX

Inhalačný prístroj PARI TurboBOY SX s nebulizérom PARI LC SPRINT je jednoducho použiteľný, zaisťuje účinnú distribúciu liečiva v pľúcach a krátku dobu inhalácie – menej než 5 min.
viac

PARI O-PEP

O-PEP je fyzioterapeutická pomôcka, ktorá výrazným spôsobom prispieva k zlepšeniu efektivity dýchania u pacientom s dýchacími ťažkosťami.
viac

PARI Chamber

Antistatický inhalačný nástavec PARIchamber pomáha prekonávať koordinačné problémy, ktoré majú pacienti pri nesprávnom používaní aerosólového dávkovača (MDI). Vhodný pre dojčatá, deti i dospelých.
viac

PARI PEP S-System

PARI PEP S-System umožňuje účinnú kombináciu PEP (Positive Expiratory Pressure = pozitívny výdychový tlak) a inhalačné liečby k uvoľňovaniu sekrétu pri akútnych a chronických ochoreniach dolných dýchacích ciest.
viac

PARI PEP-SYSTEM I

PARI PEP-System I umožňuje účinnú kombináciu PEP (pozitívny výdychový tlak) a inhalačné liečby k uvoľňovaniu sekrétu pri akútnych a chronických ochoreniach dolných dýchacích ciest.
viac

PARI PEP-SYSTEM II

PARI PEP-System II umožňuje zobrazenie tlaku pre nastavenie exspiračného odporu a pre monitorovanie v priebehu PEP liečby.
viac

PARI COMPACT2

Prístroj pre profesionálnu inhalačnú terapiu. PARI Compact2 umožňuje účinnú a šetrnú inhaláciu. Pre pacientov s astma, CHOCHP a bronchitidou.
viac

PARI BOY Pro

PARI BOY Pro je inhalačný prístroj s nebulizérom umožňujúci výrazne kratší čas inhalácie. Vďaka PIF Control je PARI BOY Pro schopný optimalizovať dychovú techniku.
viac